Bree is a spirited and standout font that takes its inspiration from handwriting. It’s sure to grab your reader’s attention, especially in short paragraphs.

27 yıl tecrübeli uzman bir kadro ile 12 yıldır ECtech markası adı altında hizmet veren bir firmanın henüz 2 yaşındaki kardeş şirketiyiz.

Tüm dünyada sürekli artan rekabet, firmaları ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçişi, bilişim teknolojilerideki gelişmeleri daima yakından takip etmelerini ve ekipleri daha verimli kullanmalarını, gerektiğinde bazı değişiklikleri yapmayı zorunlu kılıyor. İşlerimiz ve kadromuz büyüyünce biz de hizmetlerimizi bu isim altında sürdürmeye karar verdik.  

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyle ve uzman kadromuzla Türkiye'de ve yurtdışında, her sektörde  ve kamuda verdiğimiz desteği artık İravis Bilişim Hizmetleri olarak gerçekleştireceğiz. 


Ana işimiz olan tamir hizmetlerini çeşitlendirerek Kablolıu telefonlar, DECT cihazlarıSiemens – Unify markasının Türkiye’deki en büyük satış ve Türkiye ve EMEA bölgesindeki tek yetkili servis partneri olup, Cisco, HP, Panduit, Samsung, Apple, Polycom gibi markaların yetkili satıcısı ve çözüm ortağıyız. 2016 yılı sonlarında başladığımız Philips birlikteliği ile birlikte kurumsal firmalara Enerji Verimliliği Projeleri konusunda çözümler sunmaktayız. Ayrıca Sistem Entegratörü kimliğimizle faaliyet gösterdiğimiz ya da temsil ettiğimiz tüm marka ve ürünlerin satış, kurulum ve destek hizmetlerini verebilmekte, anahtar teslimi projeler gerçekleştirmekteyiz. 

Yıllar içinde kurumsal firmalarla, bünyemizde barındırdığımız kurumsal firma kültürü yardımıyla geliştirdiğimiz hizmet kalitesi ile, güvenilir, yaratıcı, çözüm odaklı ve katma değer sağlayan bir çözüm ortağı olarak; dünya devlerinin ve ülkemizdeki önemli firmaların tercih ettiği bir firma olmamızı müşteri odakli çalışma anlayışımıza ve alanındaki uzman ekibimize borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. 

Grup şirketleri bünyesindeki 3 firmamız ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde yakaladığımız sinerji ile TOBB 2016 - Türkiye 100 yarışması ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında bulunmaktayız.